I Ogólnopolska Konferencja „MedInnovations. Innowacje w medycynie”.

1 grudnia, 2021

W imieniu Komitetu Organizacyjnego zapraszamy wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami w medycynie na I Ogólnopolską Konferencję „MedInnovations. Innowacje w medycynie”.
„MedInnovations” to pierwsze w Polsce wydarzenie organizowane przez studentów uczelni medycznych dotyczące zastosowania nowych technologii. Jako studenci kierunku lekarskiego i młodzi lekarze pragniemy stworzyć przestrzeń do dyskusji nad rozwojem chirurgii, diagnostyki i terapii w dobie robotyzacji, wdrażania algorytmów sztucznej inteligencji oraz nowych rozwiązań w praktyce lekarskiej.

Konferencja jest podzielona na dwie sesje:

• SESJA: SZTUCZNA INTELIGENCJA, TELEMEDYCYNA, BIODRUK 3D
  • SESJA: ROBOTY MEDYCZNE I VR

Na uczestników konferencji czekają wartościowe wykłady, spotkania z inspirującymi gośćmi oraz rozbudowana oferta warsztatowa. Integralną częścią konferencji są prezentacje startupów i firm, które działają w branży medycznej w Polsce.

Naszą Fundację reprezentować będą dr n. med. Marta Klak oraz dr hab. med. Michał Wszoła, który wygłosi wykład pt. „Biodrukowanie 3D bionicznej trzustki – fikcja czy rzeczywistość?”.

Zapraszamy 4.12.2021 roku do Centrum Kongresowo-Dydaktycznego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.
Formularz rejestracyjny: kliknij.
Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę wydarzenia: www.medinnovations.pl oraz profil na Facebooku: wydarzenie.