Nasze projekty
REALIZOWANE
Ogarnij Cukier

To autorski program edukacyjny Fundacji Badań i Rozwoju Nauki, który powstał z myślą o osobach chorujących na cukrzycę i ich rodzinach.

Planowanie zabezpieczenia medycznego dla podróży załogowej
na MARSA

Grupa polskich lekarzy przygotowała opracowanie naukowe, które ma pomóc w planowaniu kosmicznej podróży.

Biodrukowanie
Bionicznej Trzustki

Biodrukowanie tkanek jest bardzo obiecującą i coraz bardziej rozpowszechnioną metodą, stosowaną w medycynie.

ZAPLANOWANE
Tworzenie darmowych aplikacji medycznych poprawiających
wyniki leczenia

Projekt Finansowany ze środków własnych fundacji przy współpracy z Przychodnią Lekarską MediSpace z Warszawy.

Projekt stworzenia pompy, zwiększającej przydatność narządów
do transplantacji

Niedobór narządów do transplantacji zmusza do wykorzystania narządów pobieranych od dawców.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.