#DigitalFestival 2021 – kolejna edycja Festiwalu

5 października, 2021

#DigitalFestival to największa inicjatywa edykacyjno-technologiczna w Polsce, która pokazuje, jak najlepiej czerpać z cyfrowych umiejętności i praktycznej digitalowej wiedzy.

Umiejętność poruszania się w cyfrowym świecie jest w nowoczesnym społeczeństwie równie cenna jak umiejętność czytania i pisania.

Jej brak stanowi barierę w rozwoju oraz przyczynę rosnącego wykluczenia w życiu zawodowym i prywatnym.

Digital Festival to idealna okazja do przełamania tych barier. Organizowane w jego ramach inicjatywy skupione są na podnoszeniu cyfrowej świadomości społeczeństwa. Umożliwiają one również zdobywanie niezbędnych w dzisiejszym świecie cyfrowych kompetencji.

Festiwal promuje ideę nauki przez całe życie (Lifelong Learning).

Cieszymy się, że Fundacja Badań i Rozwoju Nauki jest Partnerem Społecznościowym 3. edycji Digital Festival!

#NieDajSięWykluczyć #DF2021 #GoDigital