Świętujemy Europejski Dzień Fundacji!

1 października, 2021

⭐️ Dziś mamy swoje święto i obchodzimy Europejski Dzień Fundacji! 😍⭐️Fundacja Badań i Rozwoju Nauki jest jednostką naukową, prowadzącą działalność naukowo-badawczą z zakresu medycyny, biotechnologii i inżynierii tkankowej. ⭐️ Naszym flagowym projektem jest biodrukowanie w technologii 3D bionicznej trzustki – innowacyjnej terapii leczenia cukrzycy. ⭐️ Naszym głównym celem, do którego zmierzamy, jest poprawa jakości życia Pacjentów.⭐️ Aktywność i projekty FBIRN to codzienny wysiłek kilkudziesięciu osób, w tym wolontariuszy.⭐️ Nieocenione jest również wsparcie naszych Darczyńców. Dziękujemy 😍⭐️ Edukujemy, szukamy nowych rozwiązań w biotechnologii i medycynie, chcemy codziennie dokładać nową cegiełkę w budowie lepszego świata!⭐️ Życzymy sobie i Wam wszystkiego najlepszego!