Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, korzystamy z technologii, takich jak pliki cookie, do przechowywania i/lub uzyskiwania dostępu do informacji o urządzeniu. Zgoda na te technologie pozwoli nam przetwarzać dane, takie jak zachowanie podczas przeglądania lub unikalne identyfikatory na tej stronie. Brak wyrażenia zgody lub wycofanie zgody może niekorzystnie wpłynąć na niektóre cechy i funkcje.
Przechowywanie lub dostęp do danych technicznych jest ściśle konieczny do uzasadnionego celu umożliwienia korzystania z konkretnej usługi wyraźnie żądanej przez subskrybenta lub użytkownika, lub wyłącznie w celu przeprowadzenia transmisji komunikatu przez sieć łączności elektronicznej.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest niezbędny do uzasadnionego celu przechowywania preferencji, o które nie prosi subskrybent lub użytkownik.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do celów statystycznych.
Przechowywanie techniczne lub dostęp, który jest używany wyłącznie do anonimowych celów statystycznych. Bez wezwania do sądu, dobrowolnego podporządkowania się dostawcy usług internetowych lub dodatkowych zapisów od strony trzeciej, informacje przechowywane lub pobierane wyłącznie w tym celu zwykle nie mogą być wykorzystywane do identyfikacji użytkownika.
Przechowywanie lub dostęp techniczny jest wymagany do tworzenia profili użytkowników w celu wysyłania reklam lub śledzenia użytkownika na stronie internetowej lub na kilku stronach internetowych w podobnych celach marketingowych.
Cukrzyca typu 2
Najważniejsze objawy cukrzycy typu 2
Cukrzyca typu 2 może rozwijać się latami i pierwsze objawy mogą być trudne w zaobserwowaniu.
Podstawowe objawy to:
Najważniejsze zasady życia z cukrzycą typu 2
Z cukrzycą typu 2 zmaga się ponad 2 miliony polaków, a ta liczba wciąż rośnie. To poważny problem nie tylko polskiej służby zdrowia. Wciąż jest to choroba nieuleczalna, z którą można jednak żyć.
Oto podstawowe zasady:
Wykryj szybciej przed cukrzycą typu 2
Cukrzycę typu 2 można szybciej wykryć, wykonując regularne badania, polegające na kontrolowaniu poziomu cukru. Kiedy go mierzyć? Badanie powinno zostać zlecone każdej osobie powyżej 45. roku życia przynajmniej raz na 3 lata.
Raz na rok powinny badać się osoby, które:
Archiwa
Kategorie
Ostatnie wpisy