Wioletta Zych-Haglauer - Fundacja

• Wioletta Zych-Haglauer

Nazywam się Wioletta Zych– Haglauer. Jestem Magistrem Pielęgniarstwa, absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Na co dzień pracuję jako Pielęgniarka Koordynująca na Bloku Operacyjnym. Jako certyfikowany Edukator Diabetologiczny zajmuję się poszerzaniem wiedzy nt. cukrzycy, wśród pacjentów diabetologicznych i ich najbliższych. Lubię nowinki w tej dziedzinie, a temat jest mi naprawdę bardzo bliski, ponieważ sama choruję na cukrzycę typu 1 i to ona głównie inspiruje mnie ona do pogłębiania wiedzy medycznej. Prowadzę stronę diabetmed.pl, aby być jeszcze bliżej pacjentów, w różnych zakątkach świata. Fascynuję się transplantologią, motoryzacją i uwielbiam podróże, a w szczególności górskie wędrówki.