Budowa Centrum Biotechnologii Medycznej

Obecnie badania nad bioniczną trzustką są w fazie przedklinicznej. Aby przejść do fazy klinicznej z udziałem pacjenta, potrzebujemy odpowiedniego zaplecza badawczego.

Naszym celem jest budowa Europejskiego Centrum Biotechnologii Medycznej. W tym innowacyjnym ośrodku będziemy mogli przeszczepiać bioniczną trzustkę i opracowywać inne pionierskie terapie medyczne. Zrób krok do przyszłości medycyny i pomóż nam zebrać fundusze na budowę centrum.

Wspieraj dzięki szybkim i bezpiecznym systemom płatności online: DotPay, PayPal, PayU.

Jak jeszcze możesz nas wesprzeć?

Przelew tradycyjny

Fundację możesz również wesprzeć dokonując bezpośredniej wpłaty na konto:

FUNDACJA BADAŃ I ROZWOJU NAUKI

ul. Prymasa Tysiąclecia 79A, (01-242) Warszawa

KRS: 0000323199

Bank Pekao S.A. 

79 1240 5934 1111 0011 0311 8856

Tytuł wpłaty: budowa centrum biotechnologii

Polecenie stałe

Jeśli chcesz systematycznie wraz z nami zmieniać świat i mieć realny wpływ na ratowanie życia i leczenie chorób, zachęcamy do regularnego wsparcia działalności fundacji. Długofalowa pomoc umożliwi nam zaplanowanie i realizację kolejnych innowacyjnych projektów, szkolenie i podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i warsztatach. Postaw na naukę już dziś i dołącz do fundacyjnej drużyny. Wybierz kwotę jaką chcesz regularnie wspierać naszych naukowców i ustaw stałe zlecenie przelewu w swoim banku.

1% podatku

Wpisz numer KRS fundacji: 0000323199 w odpowiednie pole w swoim formularzu PIT.

Więcej informacji i bezpłatny program do rozliczenia podatku:

Ważne:

Darowizny przekazane na działania Fundacji można odliczyć od podatku:

  • osoba fizyczna do kwoty równej 6% dochodu przed opodatkowaniem (art. 26 ust. 1 pkt 9 ustawy o podatku od osób fizycznych),
  • osoba prawna do kwoty równej 10% dochodu przed opodatkowaniem (art. 18 ust. 1 pkt. 1 i 7 ustawy o podatku od osób prawnych).

Potwierdzenie przelewu należy przechowywać 5 lat od dokonania darowizny.

Fundacja