Joanna Czerwińska

• Stanowisko:
    Wolontariusz

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, posiada licencję Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz międzynarodowy dyplom Advance Diploma in Accounting and Business Assosiation of Chartered Certified Accountants ACCA. Ma wieloletnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych w firmach międzynarodowych.

Prywatnie lubi zdrowy styl życia, uwielbia spacerować i podróżować.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.