Wiktor Witkowski - Fundacja

• Wiktor Witkowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadający wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w spółkach prawa handlowego, w tym między innymi:

2006 – 2010 – Assets Manager – bezpośredni wpływ na tworzenie nowych produktów (gier wideo na platformy PC, XBOX360, Playstation3) oraz zarządzał działem zakupów.

2010 – 2015 – Kierownik Administracyjny – tworzył i organizował od postaw nowe oddziały developerskiej spółki na terenie PL oraz UE (GB, RO) – 5 oddziałów terenowych oraz 1 studio Motion Capture.  Zarządzał również działem IT, Technicznym oraz zakupów strategicznych dla działu produkcji.

Posiada doświadczenie w zarządzaniu strategicznym oraz duże umiejętności taktyczne i analityczne, które zdobył przy tworzeniu następujących projektów:

2016 – Stworzenie i organizacja od podstaw podmiotu leczniczego – Przychodnia Lekarska Medispace – Prezes Zarządu.

2016 – Stworzenie i organizacja od podstaw laboratorium badawczo naukowego Fundacji Badań i Rozwoju Nauki – Dyrektor ds. Technicznych.

2018 – Rozbudowa podmiotu leczniczego – Przychodnia Lekarska Medispace 2 – Dyrektor ds. Organizacyjno-Technicznych.

od 2016 – Współtworzenie strategii spółki oraz zarządzanie częścią organizacyjno-techniczną spółki Medispace – Dyrektor ds. Organizacyjno-Technicznych.

od 2017 – Współtworzenie strategii, zarządzanie częścią organizacyjno-techniczną Fundacji oraz działem zakupów Fundacji Badań i Rozwoju Nauki – Dyrektor ds. Technicznych.

W latach 2006-2014 przeszedł cykl 6 szkoleń z zakresu negocjacji zakupowych. Szkolenie w połączeniu z praktyką zawodową pozwoliło na doskonalenie umiejętności w negocjowaniu cen sprzedażowych i optymalizacji zakupów.