Jesteśmy innowatorami, którzy chcą ulepszać świat. Dołącz do nas i weź udział w medycznej rewolucji!

Przekazując darowiznę na rzecz naszej Fundacji, wspierasz badania nad nowatorskimi terapiami medycznymi. Każda wpłata to inwestycja w rozwój polskiej nauki, która przyniesie realne korzyści nie tylko nam wszystkim, ale także kolejnym pokoleniom.

Fundację możesz również wesprzeć dokonując bezpośredniej wpłaty na konto

FUNDACJA BADAŃ I ROZWOJU NAUKI

ul. Rydygiera 8 01-793 Warszawa

BNP Paribas 47 1600 1462 1082 7176 3000 0001

Wpłaty zagraniczne: IBAN PL 47 1600 1462 1082 7176 3000 0001

Tytuł wpłaty: zgodnie z celem, na który chcesz wpłacić

Zobacz jak jeszcze możesz nas wesprzeć i pomagaj, tak jak lubisz najbardziej!

Razem możemy więcej!

W imieniu całego zespołu dziękujemy za Twoje wsparcie.

Firmy i instytucje, które chcą wesprzeć nasze działania mogą przekazać

zdeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny.

Kontakt: sekretariat@fundacjabirn.pl

Fundację możesz również wesprzeć dokonując bezpośredniej wpłaty na konto

FUNDACJA BADAŃ I ROZWOJU NAUKI

ul. Rydygiera 8 01-793 Warszawa

BNP Paribas 47 1600 1462 1082 7176 3000 0001

Wpłaty zagraniczne: IBAN PL 47 1600 1462 1082 7176 3000 0001

Tytuł wpłaty: zgodnie z celem, na który chcesz wpłacić

Zobacz jak jeszcze możesz nas wesprzeć i pomagaj, tak jak lubisz najbardziej!

Razem możemy więcej!

W imieniu całego zespołu dziękujemy za Twoje wsparcie.

Firmy i instytucje, które chcą wesprzeć nasze działania mogą przekazać

zdeklarowaną kwotę na podstawie umowy darowizny.

Kontakt: sekretariat@fundacjabirn.pl