Lek. Kalina Jędrzejko

• Stanowisko:
    Wolontariusz

Lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej, doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Brała udział w pierwszym w Polsce przeszczepieniu krzyżowym (nagroda zespołowa „Złoty Skalpel”), łańcuchowym i wymianie par nerek między ośrodkami. Odbyła roczne stypendium na Universidad Complutense de Madrid. Jest autorką lub współautorką licznych publikacji z dziedziny chirurgii ogólnej i transplantologii.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.