Piknik Naukowy 2019

Dziękujemy bardzo wszystkim za spędzony czas na naszym stanowisku. Do zobaczenia za rok!

23. Piknik Naukowy „My i Maszyny” już za nami! W wydarzeniu wzięło udział aż 50 tysięcy pasjonatów nauki. Zainteresowanie stanowiskiem Fundacji przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Licznym odwiedzającym zaprezentowaliśmy pokazy druku 3d, biodrukowania tkanek oraz wydrukowany przez naszych naukowców bioniczny narząd w bioreaktorze.

11 maja 2019
PGE NARODOWY

Pokazy druku 3D zostały przygotowane i przeprowadzone przez wolontariuszy z Koła Naukowego Druku 3D Politechniki Warszawskiej

Największym zainteresowaniem najmłodszych uczestników Pikniku Naukowego cieszył się kącik dziecięcy. Specjalnie dla małych odkrywców stworzyliśmy przestrzeń, w której mogli wydrukować za pomocą długopisów 3D swój własny model przestrzenny. Była to niezwykle fascynująca nauka kreatywnego myślenia i precyzji.

Kącik dziecięcy został zorganizowany przy wsparciu firm Polaroid oraz System BANK, które użyczyły nam długopisy 3D i materiały do druku. Dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie w popularyzację nauki wśród najmłodszych.

Razem pobudzamy wyobraźnię i spełniamy marzenia.

Organizatorzy

Konkurs: Zaprojektuj trzustkę przyszłości

Zadanie konkursowe polegało na opisaniu bądź narysowaniu odpowiedzi na pytanie: Jak wyobrażasz sobie wygląd wydrukowanej, bionicznej trzustki? Spośród wielu bardzo oryginalnych prac, komisja wyłoniła jednego głównego zwycięzcę i przyznała trzy wyróżnienia. Nagrodami dla laureatów są modele 3D, które zostały  wydrukowane podczas wydarzenia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z otrzymywaniem newslettera Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zwiazanym z przesłaniem darmowego e-booka “Ogarnij cukier”. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.