Media o nas

O bionicznej trzustce w Dzień dobry TVN
Dzień dobry, Polsko! – Dr n. med. Marta Serwańska-Świętek opowiada jak rozpoznać cukrzycę
Polscy naukowcy na tropie bionicznej trzustki. To może być ratunek dla setek tysięcy chorych
Bioniczna trzustka w druku 3D
Puls Biznesu - Medyczne science fiction
Medyczne science fiction
Dr hab.med. Michał Wszoła: Pionierskie badania nad bioniczną trzustką w Polsce!
Audycja w Tok FM – dr hab.med Michał Wszoła
”Trzustka szyta na miarę”. Polscy naukowcy pracują nad sztucznym narządem
TVP3 Warszawa - Dr hab. med. Michał Wszoła o pracach nad bioniczną trzustką
Pionierskie badania Polaków nad bioniczną trzustką
GALA POLSKIEJ NAGRODY INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2016
Najświeższe ciekawostki zdrowotne: bioniczna trzustka zamiast organu od dawcy
Bioniczna trzustka
Wywiad w TVN24 - dr hab.med Michał Wszoła

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.