Media o nas

Polscy naukowcy w toku pracy nad bioniczną trzustką – wywiad z dr hab. med. Michałem Wszołą
BIONICZNA TRZUSTKA – RATUNEK DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
O bionicznej trzustce w Dzień dobry TVN
Dzień dobry, Polsko! – Dr n. med. Marta Serwańska-Świętek opowiada jak rozpoznać cukrzycę
Polscy naukowcy na tropie bionicznej trzustki. To może być ratunek dla setek tysięcy chorych
Bioniczna trzustka w druku 3D
Medyczne science fiction
Dr hab.med. Michał Wszoła: Pionierskie badania nad bioniczną trzustką w Polsce!
Trzustka z drukarki. Rozmowa z dr. hab. med. Michałem Wszołą
Jak wydrukować trzustkę?
W ciągu kilku lat w Polsce może powstać bioniczna trzustka
W CIĄGU KILKU LAT W POLSCE MOŻE POWSTAĆ BIONICZNA TRZUSTKA
W ciągu kilku lat w Polsce może powstać bioniczna trzustka. To przełom w leczeniu cukrzycy typu pierwszego
Polscy naukowcy pracują nad stworzeniem bionicznej trzustki
Trzustka szyta na miarę. Polscy naukowcy pracują nad sztucznym narządem
Dr hab. med. Michał Wszoła o pracach nad bioniczną trzustką
Pionierskie badania Polaków nad bioniczną trzustką
GALA POLSKIEJ NAGRODY INTELIGENTNEGO ROZWOJU 2016
Najświeższe ciekawostki zdrowotne: bioniczna trzustka zamiast organu od dawcy
Bioniczna trzustka
Medyczna rewolucja zaczyna się w Polsce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.