Zostań Wolontariuszem

Pasjonuje Cię nauka?
Masz głowę pełną pomysłów?
Interesują Cię projekty?
Lubisz wyzwania?
DOŁĄCZ DO NAS!!!

Jesteś osobą, która podobnie jak my, pasjonuje się nauką? Interesują Cię projekty, w których bierzemy udział? Masz pomysły na nowe badania oraz programy naukowe i edukacyjne – chcesz pozyskać na nie środki finansowe, ale nie wiesz od czego zacząć? Dołącz do grona naszych naukowców, darczyńców i współpracowników. Razem zmienimy świat na lepsze!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z aplikowaniem na wolontariusza w Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami..