Zostań Wolontariuszem

Pasjonuje Cię nauka?
Masz głowę pełną pomysłów?
Interesują Cię projekty?
Lubisz wyzwania?
DOŁĄCZ DO NAS!!!

Jesteś osobą, która podobnie jak my, pasjonuje się nauką? Interesują Cię projekty, w których bierzemy udział? Masz pomysły na nowe badania oraz programy naukowe i edukacyjne – chcesz pozyskać na nie środki finansowe, ale nie wiesz od czego zacząć? Dołącz do grona naszych naukowców, darczyńców i współpracowników. Razem zmienimy świat na lepsze!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.