Od ponad 2 lat pracujemy nad stworzeniem bionicznego narządu i rozwijamy technologię biodrukowania tkanek.            14 marca wydrukowaliśmy pierwszy na świecie w pełni unaczyniony prototyp bionicznej trzustki. Zespół Fundacji łączy wspólna idea i głębokie przekonanie, że to właśnie Polacy mogą zostać twórcami przełomowych terapii medycznych. Naszym celem jest rozbudowa nowoczesnego zaplecza badawczego, co umożliwi nam realizację kolejnych innowacyjnych projektów. Wierzymy w postęp i chcemy odkrywać „białe plamy na mapie nauki”, bo wiemy, że przyszłość zaczyna się już dziś. Zachęcamy do wsparcia naszej działalności i dokonania razem z nami przełomu                 w świecie medycyny.

Wspierając naszych naukowców,  uczestniczysz w tworzeniu najnowszych rozwiązań technologicznych i światowych osiągnięć w świecie medycyny.  Twoja darowizna to inwestycja w rozwój polskiej nauki,  która przyniesie realne korzyści nie tylko nam wszystkim, ale także kolejnym pokoleniom. W imieniu całego zespołu dziękujemy za każdą wpłatę.

 

Jeśli chcesz systematycznie wraz z nami zmieniać świat i mieć realny wpływ na ratowanie życia i leczenie chorób, zachęcamy do regularnego wsparcia działalności Fundacji. Długofalowa pomoc umożliwi nam zaplanowanie i realizację kolejnych innowacyjnych projektów, szkolenie i podnoszenie kwalifikacji pracowników, a także uczestnictwo w międzynarodowych konferencjach i warsztatach. Postaw na naukę już dziś i dołącz do fundacyjnej drużyny. Wybierz kwotę jaką chcesz regularnie wspierać naszych naukowców i ustaw stałe zlecenie przelewu w swoim banku.

ECBM foto błękit

Obecnie badania nad bioniczną trzustką są w fazie przedklinicznej. Aby przejść do fazy klinicznej z udziałem pacjenta, potrzebujemy odpowiedniego zaplecza badawczego. Dlatego też, naszym nowym celem jest budowa Europejskiego Centrum Biotechnologii Medycznej. W tym innowacyjnym ośrodku będziemy mogli przeszczepiać bioniczną trzustkę oraz opracowywać inne pionierskie terapie medyczne. Zrób krok do przyszłości medycyny i pomóż nam zebrać fundusze na budowę Centrum.

Projekt realizowany przez spółkę G-code, w której 100% udziałów należy do Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Zadaniem spółki jest wspieranie działalności statutowej oraz zapewnienie stabilności finansowej Fundacji.

Chcesz nam pomóc, ale nie wiesz od czego zacząć? Utwórz zbiórkę na Facebooku i zaproś przyjaciół oraz rodzinę do wsparcia naszej działalności. To najprostszy sposób dzięki któremu pomożesz nam zebrać potrzebne środki oraz sprawisz, że społeczność internetowa usłyszy o naszych niezwykłych projektach. Zebrana kwota zostanie w całości przelana na oficjalne konto Fundacji. Przeznaczymy ją na realizację naszych celów statutowych.

 

  1. Kliknij w ten link: https://www.facebook.com/fund/fundacjabirn/
  2. Określ ile pieniędzy chcesz zebrać i w jakim czasie
  3. Nazwij zbiórkę i napisz w poście dlaczego chcesz nas wspierać
  4. Kliknij utwórz i zaproś znajomych do pomagania
  5. Gotowe!

 

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami – monika.puszko@fundacjabirn.pl

Poinformuj swoją rodzinę i przyjaciół mieszkających w Polsce o możliwości przekazania 1%  podatku Fundacji Badań i Rozwoju Nauki i miej swój udział w medycznej rewolucji. Wspierając badania naukowe, masz realny wpływ na ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. Pomóż nam zmienić świat na lepszy i przekonaj bliskich do zainwestowania ich 1 % podatku w rozwój polskiej nauki. Dziękujemy!

KRS 0000323199.

Czy wiesz, że możemy otrzymać od Ciebie darowiznę za każdym razem, gdy kupujesz coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobisz zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto.

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie BEZPŁATNE, zatem możesz śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i jednocześnie wspierać ważne cele. To naprawdę proste!

Współpraca z nami to możliwość pokazania się przy unikatowym na skalę światową przedsięwzięciu. Posiadamy światowej klasy ekspertów, dynamiczny zespół kreatywny i odpowiednie narzędzia marketingowe. Razem możemy zorganizować kampanię społeczną lub reklamową oraz inne projekty promocyjne i CSR-owe

Projekt realizowany przez spółkę G-code, w której 100% udziałów należy do Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Zadaniem spółki jest wspieranie działalności statutowej oraz zapewnienie stabilności finansowej Fundacji.

Pasjonuje Cię nauka, masz głowę pełną pomysłów i lubisz wyzwania?                                                                                                          Zostań wolontariuszem i dołącz do fundacyjnej drużyny. Razem możemy stworzyć coś naprawdę niezwykłego!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z otrzymywaniem newslettera Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zwiazanym z przesłaniem darmowego e-booka “Ogarnij cukier”. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.