Darczyńcy

Diana 500
Dawid 500
Jędrasek 100

DZIĘKUJEMY ZA TWOJE WSPARCIE!

Oto lista naszych darczyńców.

Każda, nawet najmniejsza darowizna przybliża nas do kontynuacji prac naukowych nad bioniczną trzustką.

Twoje finansowe wsparcie pomaga walczyć z cukrzycą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki w celu korzystania z usługi „Newsletter”. Jestem świadom/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych osobowych z bazy danych Fundacji. Pełny tekst polityki prywatności oraz Regulamin.