POMÓŻ NAM LECZYĆ CUKRZYCĘ
Wesprzyj naszą pracę i wspólnie z nami dokonaj przełomu w leczeniu cukrzycy

Przekonaliśmy się wielokrotnie, że nasi naukowcy maja głowy pełne twórczych pomysłów. Każdego dnia zespół naukowy poszukuje i  testuje nowe rozwiązania. Ich działania przyśpieszą i ulepszą proces tworzenia bionicznej trzustki. Ta droga pełna wyzwań, niezliczonych prób i pracowitych godzin w laboratorium stanowi realną nadzieję na przełom w leczeniu cukrzycy. Już dziś wesprzyj młodych naukowców 🙂

Dołącz do zespołu walczącego o życie i normalne funkcjonowanie tysięcy osób chorujących na cukrzycę.

NAKARM Z NAMI WYSPY TRZUSTKOWE
38 zł

Dzienna porcja pożywki dla wysp

ZABARW Z NAMI WYSPY TRZUSTKOWE
52 zł

Część kosztów odczynników do badań

SPRAWDŹ KONDYCJĘ WYSP TRZUSTKOWYCH
100 zł

Koszt jednego testu stymulacji wysp glukozą

ZAFUNDUJ WYSPOM TRZUSTKOWYM SPA
200 zł

Zwiększenie żywotności i funkcjonalności wysp

Cel

dodatkowe badania naukowe w projekcie bionicznej trzustki

Dlaczego ?

co roku, ze względu na powikłania związane z cukrzycą, na świecie umiera około 5 milionów osób

Dla kogo ?

dla tysięcy diabetyków zagrożonych śmiertelnymi powikłaniami

Możesz również dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem na poniższe dane:

Odbiorca

FUNDACJA BADAŃ I ROZWOJU NAUKI

ul. Rydygiera 8, 01-793 Warszawa

NIP : 5321986390

REGON : 141734448

KRS : 0000323199

Numer konta

BNP Paribas
nr rachunku 72 1750 0012 0000 0000 3518 0125

Wpłaty zagraniczne
IBAN PL72 1750 0012 0000 0000 3518 0125

Tytuł wpłaty
Darowizna na cele statutowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z otrzymywaniem newslettera Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zwiazanym z przesłaniem darmowego e-booka “Ogarnij cukier”. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.