Zainwestuj 1 % w nowatorskie rozwiązania medyczne i wydrukuj z nami lepsze życie!

KRS 0000323199

Biodrukowanie tkanek i narządów to przyszłość współczesnej medycyny, która odmieni życie wielu pacjentów.

Już od 3 lat pracujemy nad stworzeniem bionicznej trzustki. Nasz zespół łączy wspólna idea i głębokie przekonanie, że to właśnie Polacy mogą zostać twórcami przełomowych terapii medycznych.

Dążymy do rewolucji w leczeniu cukrzycy. Chcemy pomóc setkom tysięcy pacjentów na całym świecie. Naszym nowym celem w 2020 roku jest zebranie funduszy na stworzenie Europejskiego Centrum Biotechnologii Medycznej. Innowacyjny ośrodek badawczo-kliniczny umożliwi nam nie tylko kontynuację badań nad bioniczną trzustką, ale również opracowanie innych pionierskich terapii medycznych.

Wspierając badania naukowe, masz realny wpływ na ratowanie zdrowia i życia ludzkiego. Dokonaj z nami przełomu w świecie medycyny!

Dziękujemy!

 

W 2019 roku podczas naszej pierwszej kampanii 1% zebraliśmy ponad 142 000 złotych!

Jesteśmy szczęśliwi, że tyle osób uwierzyło w siłę naszych działań i moc nauki.

 

Jak przekazać 1%?

Rozlicz PIT na podatki.gov.pl za pomocą Twojego profilu zaufanego, poprzez pitax lub na e-pity.pl które poprowadzą Cię krok po kroku.

Więcej informacji o e-PIT dostępne nahttps://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/

Instrukcja dla Emerytów

Emeryci, za których PIT sporządził ZUS, nie muszą martwić się o rozliczenia ze skarbówką.  Mają jednak prawo zdecydować o tym, na jaki cel zostanie przekazany ich 1% podatku. W tym celu należy wypełnić prosty druk PIT-OP – oświadczenie o przekazaniu 1% podatku i przekazać je do swojego urzędu skarbowego. Twój 1% to krok do przyszłości medycyny!
1. Wydrukuj formularz
2. Wypełnij i podpisz
3. Wyślij formularz do swojego urzędu skarbowego

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach związanych z otrzymywaniem newslettera Fundacji Badań i Rozwoju Nauki. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zwiazanym z przesłaniem darmowego e-booka “Ogarnij cukier”. Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Fundacja Badań i Rozwoju Nauki, z siedzibą w Warszawie, ul. Rydygiera 8 a podstawą prawną przetwarzania jest moja dobrowolna zgoda. Mogę w każdej chwili odwołać tę zgodę, ale jej odwołanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed tym odwołaniem. Moje dane przetwarzane będą do czasu wycofania przeze mnie zgody na to przetwarzanie. Administrator nie przewiduje ujawniania danych innym odbiorcom. Moje dane nie będą podlegały profilowaniu, nie będą też przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.  Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli przetwarzanie będzie się odbywało niezgodnie z obowiązującymi przepisami.