Wspieraj Naukę

To niesamowite, jak na naszych oczach zmienia się świat.

Dziś możliwe są rozwiązania technologiczne, które umożliwiają to, co było projekcją przyszłości w filmach science fiction. Jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczni za to, że swoim wsparciem umożliwiasz ten postęp.

Dziękujemy, że chcesz pomóc Fundacji Badań i Rozwoju zmieniać świat na lepszy. Razem możemy więcej.

Możesz wesprzeć nasze indywidualne projekty
Poniżej nasze najważniejsze potrzeby

Możesz również dokonać wpłaty tradycyjnym przelewem na poniższe dane:

Odbiorca:

FUNDACJA BADAŃ I ROZWOJU NAUKI
ul. Rydygiera 8 01-793 Warszawa
NIP : 5321986390 REGON : 141734448

KRS : 0000323199

Numer konta:

Raiffeisen Bank 72 1750 0012 0000 0000 3518 0125

Wpłaty zagraniczne IBAN PL72 1750 0012 0000 0000 3518 0125

Tytuł wpłaty : darowizna na cele naukowe