Wiktor Witkowski

• Position:
    Dyrektor ds. Technicznych

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadający wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w spółkach prawa handlowego. Cechujący się wybitnymi zdolnościami organizacyjnymi. Obecnie pełniący funkcję Dyrektora ds. Technicznych w Fundacji Badań i Rozwoju Nauki oraz Dyrektora ds. Organizacyjno-technicznych w Medispace Sp. z o.o. Pasjonat motoryzacyjny oraz zapalony wędkarz. Ciężko przystojny i dobrze umięśniony 🙂