Sabina Urban

Absolwentka Wydziału Lekarsko - Biotechnologicznego i Medycyny Laboratoryjnej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym.

• Position:
    Zespół naukowy

Absolwentka Wydziału Lekarsko – Biotechnologicznego i Medycyny Laboratoryjnej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie, kierunku biotechnologia w specjalności biotechnologia medyczna. Swą pasję do zdobywania wiedzy dotychczas realizowała pracując nad badaniami w Studenckim Kole Naukowym i wygłaszając na konferencjach prace o tematyce rzadkich chorób wątroby o podłożu autoimmunologicznym. Obecnie członek zespołu biologicznego grupy naukowej w Fundacji Badań i Rozwoju Nauki.