Patrycja Kowalska

Absolwentka Biotechnologii na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

• Position:
    Zespół naukowy

Absolwentka Biotechnologii na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej. Doświadczenie w zakresie mikrobiologii i hodowli komórkowych zdobywała nie tylko będąc członkiem Koła Naukowego, lecz także podczas licznych praktyk zawodowych. W trakcie studiów hobbystycznie prowadziła badania nad nowo wyizolowanym szczepem z rodzaju Janthinobacterium i produkowaną przez niego wiolaceiną. Do jej zainteresowań zawodowych należy badanie wpływu różnych czynników na komórki eukariotyczne.