Maciej Twarogowski - Fundacja

• Maciej Twarogowski

Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego i Politechniki Warszawskiej. Posiada wieloletnie doświadczenie w koordynowaniu projektów. W latach 2013-2016 pracował na stanowisku konsultanta ds. Eurokoordynacji i wolontariatu, gdzie z sukcesem nadzorował realizację projektów finansowanych ze środków UE oraz budował współpracę z organizacjami społecznymi I innymi instytucjami samorządowymi. W latach 2009-2010 pracując na stanowisku specjalisty w wydziale wdrażania programu operacyjnego kapitał ludzki nabył umiejętności projektowania i wdrażania procedur, regulaminów, opracowań, sprawozdań, instrukcji i wytycznych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu w branży e-commerce oraz na stanowisku handlowca, dzięki czemu nabył umiejętności pracy operacyjnej, analitycznych rynku, wprowadzania produktu na rynek oraz definiowanie i wdrażanie rozwiązań biznesowych.

Pasjonat kina mongolskiego oraz poradników domowych Adama Słodowego. Miłośnik kuchni rumuńskiej, malarstwa mistrzów flamandzkich i małych porcelanowych króliczków. W wolnych chwilach oddaje się lekturze blogów modowych i publikacji o Wielkim Zderzaczu Hadronów.