mgr inż. Katarzyna Kosowska

Biotechnolog; Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

• Position:
    Zespół naukowy

Biotechnolog; Absolwentka Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Obecnie pracownik Fundacji Badań i Rozwoju Nauki, gdzie bierze udział w tworzeniu biotuszu do drukowania 3D oraz doktorant na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW, gdzie specjalizuje się w wytwarzaniu struktur porowatych metodą spieniania materiałów kompozytowych przy użyciu CO2 w stanie nadkrytycznym.