Anna Machowicz

• Position:
    Fundraiser
    Manager

Dołączyła do fundacji w sierpniu 2017 roku. Choć z wykształcenia jest logistykiem, to jednak nigdy nie miała okazji sprawdzić się w zawodzie, ponieważ serce prowadziło ją w stronę filantropii. Posiada ośmioletnie doświadczenie w współpracy z organizacjami pozarządowymi. Długo była związana z organizacją działającą na rzecz osób niepełnosprawnych i właśnie tam stawiała swoje pierwsze kroki w fundrasingu. Jak szybko się okazało odniosła tam również pierwsze sukcesy. W pracy największą wartością dla niej jest spotkanie z drugim człowiekiem i wspólne zmienianie świata na lepsze.