Anna Karwowska

Sama o sobie mówi: „To nie tylko moja praca ale i pasja”. Prowadzi również blog o cukrzycy "Diabetyk i Dietetyk".

• Position:
    Wolontariusz

Dietetyczka, specjalizująca się w dziedzinie diabetyki. Na co dzień pracuje w Centrum Rehabilitacji Unicare w Norwegii. Zajmuje się układaniem indywidualnych diet dla pacjentów z różnego typu schorzeniami. Swoją pracą pomaga zmniejszyć dolegliwości, poprawić ich funkcjonowanie oraz zapobiegać nawrotom choroby. Z wykształcenia dziennikarka. Jest autorką wielu publikacji na temat zdrowego odżywiania. Z zacięciem śledzi i analizuje najnowsze trendy, badania i odkrycia, które wpływają na nasze zdrowie. Sama o sobie mówi: „To nie tylko moja praca ale i pasja”. Prowadzi również blog o cukrzycy „Diabetyk i Dietetyk”.

W wolnym czasie ćwiczy, zerka do dobrej książki i eksperymentuje w gotowaniu.