Media o nas

Wywiad w Programie 1 Polskiego Radia
Bioniczna trzustka nadzieją dla chorych na cukrzycę
Wywiad w Rzeczpospolitej
Polscy naukowcy w toku pracy nad bioniczną trzustką – wywiad z dr hab. med. Michałem Wszołą
BIONICZNA TRZUSTKA – RATUNEK DLA CHORYCH NA CUKRZYCĘ
O bionicznej trzustce w Dzień dobry TVN
Dzień dobry, Polsko! – Dr n. med. Marta Serwańska-Świętek opowiada jak rozpoznać cukrzycę
Polscy naukowcy na tropie bionicznej trzustki. To może być ratunek dla setek tysięcy chorych
Bioniczna trzustka w druku 3D
Medyczne science fiction
Dr hab.med. Michał Wszoła: Pionierskie badania nad bioniczną trzustką w Polsce!
Trzustka z drukarki. Rozmowa z dr. hab. med. Michałem Wszołą
Jak wydrukować trzustkę?
W ciągu kilku lat w Polsce może powstać bioniczna trzustka
W CIĄGU KILKU LAT W POLSCE MOŻE POWSTAĆ BIONICZNA TRZUSTKA