POMÓŻ NAM LECZYĆ CUKRZYCĘ

Przekonaliśmy się wielokrotnie, że nasi naukowcy maja głowy pełne twórczych pomysłów. Każdego dnia zespół naukowy poszukuje i  testuje nowe rozwiązania. Ich działania przyśpieszą i ulepszą proces tworzenia bionicznej trzustki. Ta droga pełna wyzwań, niezliczonych prób i pracowitych godzin w laboratorium stanowi realną nadzieję na przełom w leczeniu cukrzycy. Już dziś wesprzyj młodych naukowców 🙂

Dołącz do zespołu walczącego o życie i normalne funkcjonowanie tysięcy osób chorujących na cukrzycę.

Cel

dodatkowe badania naukowe w projekcie bionicznej trzustki

Dlaczego ?

co roku, ze względu na powikłania związane z cukrzycą, na świecie umiera około 5 milionów osób